Uluslararası CNR Kitap Fuarı

Uluslararası CNR Kitap Fuarı

Uluslararası CNR Kitap Fuarı fuar ve yayıncılık alanında çok geniş bir alana sahip olmakla birlikte neredeyse tüm kesimleri temsil etmektedir. Fuar kitapsever ve sanatseverler tarafından oldukça yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. Her yıl düzenlenen fuarın binlerce ziyaretçisi olmaktadır. Bu ziyaretçilerin yanı sıra ünlü yazarlarda fuara katılarak imza günleri düzenlemektedir. Fuarda pek çok kitap standı bulunmaktadır. Bu nedenle her alanda kitapseverler tarafından ilgi görmektedir. Hikâye, roman, şiir ve diğer alanlarda da kitaplar görücüye çıkmaktadır. Bu fuar için için pek çok yayın evi stantlar kurmakta ve kendi yayınevlerine ait kitapları bu stantlarda sizlerin karşısına çıkarmaktadır.

Milyonlarca Kitap

Bu fuar milyonlarca kitap sanatseverlerin huzuruna sunulmaktadır. Bu nedenle kitapseverler tarafından bu fuar oldukça ilgi görmektedir. Fuarda pek çok yayınevi stantlar açmaktadır. Firmamız ise hem yayınevleri için hem de kitap fuarında sunulacak diğer ürünler için istediğiniz tarzda stantlar üretmektedir. Özel üretim standlar ile sizlerin Uluslararası CNR Kitap Fuarı ‘nda fark edilir bir değer olmanıza katkı sağlamaktadır. Bu nedenle kitapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği bu fuar için her zaman sizlere destek sunmaktadır. Uygun fiyatlar ve istenilen özellikteki stantlarımız için daima tercih edilen bir firma olduk. Tecrübemiz ve bu alandaki deneyimimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Uluslararası CNR Kitap Fuarı Standları

Binlerce insan tarafından ilgi gösterilen bu fuar için sizlere özel istenilen ebatlarda standlar yapmakta olup, uygun fiyatlar ile karşınıza çıkmaktayız. Bu nedenle stand ihtiyacınız olduğu zaman firmamızı arayarak detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz ile tüm detayları konuşup bu konuda her türlü desteği alabilirsiniz.

Hizmetinizdeyiz

Mono Tasarım, fuar standı, iç mimarı konularda projenin her aşamasında müşterinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyimine sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların farklı beklentilerini karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı