Uluslararası İstanbul Boatshow Fuarı

Uluslararası İstanbul Boatshow Fuarı

Uluslararası İstanbul Boatshow Fuarı, farklı ülkelerden gelen 250’den fazla firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Tekne, motor ve yelkenliler, yatlar olmak üzere denizcilik sektöründe 10000’den fazla markaya ait 3000’den fazla deniz aracı özel fuar standı kurularak tanıtımı yapılmaktadır. Devasa fuar alanında, deniz araçlarının tanıtımı yapılarak sektörsel bazda ekonomiye katkı sağlayacak pazarlama stratejileri de uygulanmaktadır. Her bütçeye uygun tarzlarda binlerce ürünü bir arada bulmak mümkündür. Deniz tutkunlarının rağbet gösterdiği bu fuarda, gerek özek sektör temsilcileri gerekse de devlet yetkilileri iştirak etmektedir.

Fuarda Deniz Araçlarının Sergilenmesi

Gerek özel sektör bazındaki firmaların gerekse de devlet yetkililerinin ekonomiyi canlandırmak için verdikleri desteklerin yer aldığı Uluslararası İstanbul Boatshow Fuarı gibi fuarlarda, her sektörde üretilen ürünlerin, piyasada yer edinmesi, katılımcıların ilgisini çekmek ve sergilenen ürünlerin satın alınmaları için gereklidir. Türkiye’de denizcilik sektöründe birçok aracın sergilendiği bu fuarda, deniz taşıtlarının uygun platformlarda ve stantlarla ilgi çekici şekilde düzenlenmesi gerekir. Geniş katılımla düzenlenen bu fuarlara, binlerce insan gelmekte ve bu sayının artırılmasında en önemli faktörlerden birisi de deniz taşıtının büyüklüğü ve türüne göre tanıtımlarının yapılmasıdır.

Hizmetinizdeyiz

Firma olarak dev organizasyonlarda, fuar standı kurularak sergilenecek her türlü malzeme, ürün, araç olmak üzere tanıtılacak şekilde tasarlanmış stantlar kuruyoruz. Binlerce insanın merak ettiği taşıtları görme imkânı buldukları fuarlarda, ürünün cazip, ilgi çekici hale getirmenin ilk yolu iyi tasarlanmış stantlardır. Ürünlerinizi tanıtacağınız, her türlü stantların kurulması için firmamıza, telefonla ya da internet web adresimiz üzerinden ulaşabilir ve bizlerden her türlü desteği alabilirsiniz. Firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için gayret sarf etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı