Uluslararası At ve Binicilik EQUIST İstanbul Fuarı

Uluslararası At ve Binicilik EQUIST İstanbul Fuarı

Uluslararası At ve Binicilik EQUIST İstanbul Fuarı, Türkiye ve çevresindeki ülkelerde atçılık alanında düzenlenen tek fuar özelliği taşımaktadır. Her yıl düzenlenen fuara, yerli ve yabancı birçok katılımcı ve ziyaretçi katılmaktadır. Atçılığın dünyaya yayılması ve duyurulması açısından oldukça önemli bir fuardır. Fuarlar, ulusal ve uluslararası alanda yapılan organizasyonlardır. Uluslararası at ve binicilik EQUIST Fuarı da bu anlamda oldukça verimli ve güvenilir bir platformdur. EQUIST fuarında, birçok dünya markası ve temsilcileri yer almaktadır. Fuarda, at ve binici malzemeleri yanında beslenme, sağlık ürünleri de sergilenmektedir. EQUIST fuarı, Tarım Bakanlığı Himayesinde TBF ve TJK işbirliği ile organize edilmektedir.

EQUSIT Fuarının Önemi

EQUIST fuarı, bu alanda Türkiye’nin tek fuarı olduğundan büyük önem taşımaktadır. Fuarlar, firmaların ürünlerini tanıtması ve fuar standı kurarak reklamını yapabilmesi için düzenlenen oldukça önemli organizasyonlardır. EQUIST fuarı da birçok dünya markasının katıldığı bir fuar olma özelliği taşımaktadır. Uluslararası anlamda ülkemize fayda sağlamaktadır. EQUIST fuarı, atçılığın sportif, endüstriyel ve kültürel alanda buluştuğu bir platformdur. Bu fuar, dünya pazarını Türkiye’ye yönlendirmek için mükemmel bir fırsattır.

EQUIST Fuarı Nerede Yapmaktadır?

EQUIST fuarı, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilmektedir. Veliefendi Hipodromu; açık pistleri, kapalı maneji, yeşil alanları, konferans salonları ile katılımcı ve ziyaretçileri ağırlamaktadır. Fuarda, at ve binicilik malzemeleri yansıra at bakımı ve tedavi, at taşıma, spor ve yarışma amaçlı eğitim boks, tavla gibi ürün ve hizmet gruplarının tanıtımı yapılmaktadır. Birçok dünya ülkesi temsilcinin katılacağı muhteşem fuara katılabilirsiniz. Türkiye’nin bu alanda tek fuarında yer alabilmek için ve stant kurabilmek için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız, güvenilir ve kaliteli bir alanda ürünlerinizi tanıtmak için hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı