Uluslararası İstanbul Av, Silah Ve Doğa Sporları Fuarı

Uluslararası İstanbul Av, Silah Ve Doğa Sporları Fuarı

Bu yıl 9.su düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul av, silah ve doğa sporları fuarının geçen yıllara oranla daha fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilmesi beklenmektedir. Takvimde yer alan plana göre Haziran ayının ilk haftasında gerçekleşecek olan fuarda birçok ülkeden gelecek olan katılımcılar ürünlerini sergileyecekler.

Outdoor Kültürünün Gelişim Göstermesi

Son yıllarda çok yaygınlaşan paylaşım platformu olan instagramın etkisi ile doğa sporlarına olan bir hayli artmış durumda. Bu durum çok daha fazla ürün satılmasına neden oluyor. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde müşterilerin ürünlerin kalitesi ve fonksiyonları gibi konularda yeteri kadar bilgilenememesi fuarlara olan katılımların artmasına neden oluyor. İlginin fuarlarda fuar standı kurularak buralarda tanıtım ve bilgilendirme yapılıp doğru şekilde yönlendirilmesi de sadık bir müşteri kitlesi oluşmasını sağlıyor.

Fuarların Sektöre Etkisi

Müşteri ve üreticilerin doğrudan aracılar olmadan buluşmasını sağlayan ve aynı zamana üretici konumunda olan birbirinden çok farklı firmaların da bulunmasını ve iş birliği yapabilmesini sağlayan fuarlar sektörün gelişimi açısından birçok olumlu etkiye sahiptir. Yerli üreticilerin yurt dışında gelen kişiler kendilerini tanıtabilmeleri açısından da büyük fırsatlar sağlar çünkü yerli üreticiler de üretim kalitelerinin gelişmesi ile son yıllarda birçok yerli markanın uluslararası marka haline gelmesini sağlamışlardır. Uluslararası İstanbul Av, Silah Ve Doğa Sporları Fuarı ‘nda da bu etki söz konusudur.

Fuarlarda Stant Seçiminin Önemi

Geçen yıllara oranla daha fazla ziyaretçi sayısına hitap edeceği düşünülen fuarların katılımında ziyaretçilere ürünleri layığı ile sunabilmenin en sağlıklı yolu profesyonel bir ekip aracılığı ile stantları kurmaktır. Müşteri potansiyelinize böyle çok daha etkin şekilde ulaşabilir ve tanıtımlarınızı yapabilirsiniz. Stant alanınızda ürünlerin sunulacağı alan ve etkinlik için ayrılacak olan alan büyük önem taşımaktadır. Bu konuda uzmanların desteğini almak sınırlı ürede yapılacak olan tanıtımların en üst düzeyde olmasını ve etkinliğin verimli geçmesini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı