İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre Fuarı

İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre Fuarı

İstanbul Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler Kongre Fuarı, akıllı enerjiye dair sorunların ele alındığı en büyük organizasyonlar arasındadır. İnsanlar için daha iyi bir gelecek oluşturmak için ve iş fırsatlarının belirlendiği bir fuardır. Bu fuar ile şehirde karşılaşılan sorunların çözümüne yönelik fikirlerin sunulduğu ve şehirde yaşayan insanların yaşam kalitesini artırmaya yönelik çözümlerin ele alındığı organizasyonlardır. Bu fuar ile kentte yaşayan insanların birçok sorunu ele alınmaktadır. Birçok yabancı ülke temsilcisinin açılışa katılacağı bu fuarda, kentsel hizmetin kalitesinin artırılmasına yönelik çözümler ele alınacaktır. Ayrıca fuarda, kent maliyetlerinin ve enerji tüketiminin azaltılması konularına da yer verilecektir.

Fuara Katılım

İstanbul Akıllı Şebekeler ve Akıllı Şehirler Kongre Fuarı, uluslararası bir fuar olduğundan birçok yerli ve yabancı katılımcının katılımıyla gerçekleştirilecektir. Fuarlar, ülkelerin ekonomisine katkı sağlayan ve firmaların fuar standı kurarak ürünlerini tanıttığı organizasyonlardır. Alıcı ve satıcının birebir iletişim halinde olduğu fuarlar, ürünlerin daha iyi tanıtılmasına olanak sağlamaktadır. Bu anlamda kent yaşamına ve insanlara yönelik gerçekleştirilen bu fuarda birçok firmanın katılımıyla gerçekleştirilen oldukça faydalı bir organizasyondur.

Ne Zaman Yapılacak?

8.uluslararası İstanbul Akılı Şebekeler ve Akıllı Şehirler Kongre Fuarı,08-09 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Fuar, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin’in onursal başkanı olacağı etkinliğe, 200 firmanın fuar standı açması beklenmektedir. Türkiye’ye bu fuarda etkinlik partneri İsviçre olacaktır. Yabancı ülkelerden birçok kişinin katılması beklenmektedir. Böyle uluslararası ve önemli bir fuarda sizde stant açmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtabileceğiniz oldukça önemli bir organizasyon olan bu fuarda stant kurmak için bizimler iletişim kurarak her türlü desteği alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı