İstanbul Oyuncak Fuarı 3. Uluslararası Oyuncak, Oyun Ve Bebek Fuarı

İstanbul Oyuncak Fuarı 3. Uluslararası Oyuncak, Oyun Ve Bebek Fuarı

Oyuncak fuarı bu sektörün insanlık tarihi kadar köklü bir geçmişi olan büyük bir sektörler arasında yer almasının bir göstergesidir. Bu sektör son yıllarda kendi içerisinde de ayrılmaya başlamıştır. Özel olarak üretilen ürünlerin son kullanıcılar ve firmalar tarafından tanınabilmesi için yapılan fuarlar her geçen yıl daha fazla ziyaretçi sayısına erişmektedir. Bununla beraber katılım gösteren firma sayısında da artış yalanmaktadır.

Üretimin Artık El Değiştirmesi

Oyuncak sektöründe üretim son bir kaç yıla kadar çin baskısı ile tekele dönüşmüştür. Bu durum üretici firmaları her ne kadar zorlasa da Çin menşeli ürünlerin kalitelerinin düşük olması ve insan sağlığına karşı olumsuz etkiler içermesi yeni arayışlar doğurmuştur. Özellikle çocuklarımızı korumamız gereken bu dönemde kaliteli ve sağlıklı üretime odaklanan yerli firmalar doğmuştur. Yüksek kalitede üretim yapan firmalar ürünlerini küresel olarak pazarlayabilmek için uluslararası fuarlara katılıp fuar standı kurarak insanları bilgilendirmeye ve ürünlerini tanıtmaya devam etmektedirler.

Tanıtımın Gerekliliği

Ürünlerin üretim aşamalarından sonra yaygın bayi ağları ile dağıtılması mümkün olabilirken oyuncak fuarı içinde tanıtımlarının aynı yollarla yapılması pek mümkün olamamaktadır. Bu nedenle fuarlarda stantlar kurularak tanıtımın en güzel şekilde yapılabileceği alanlardır. Günümüzün yoğun rekabet ortamında ürünleri ile fark yaratan üreticiler aynı zamanda nihai kullanıcılarda kendilerini tanıtma ihtiyacı hissetmektedir. Bu tanıtımlar fuarlarda kiralanacak olan stantlar aracılığı ile yapılabilirler.

Stand Seçimi

Fuarlarda ürünlerin tanıtımı yapabilmek için fuar standı seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan ilki stant yerinin seçimi, ikincisi stanttın düzenlenmesidir. Stant yerinin seçimi fuar alanında mümkün olduğunca çok misafirin ziyaretini sağlayacağı için çok önemlidir. Alanın belirlenmesinden sonra standın nasıl kurulacağını tasarlamak gerekmektedir. Oyuncak fuarı tasarımlarında da uzman kadromuzla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Alanınızı en iyi şekilde değerlendirebilmek için kurulacak olan standın sizin için en iyi tanıtımı yapabilmeniz için özel olarak tasarlanması fuardan alınacak sonuca doğrudan etki eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı