INTERMOB 2020 Mobilya Fuarı

Fuarda Kullanılan Stantlarının Tasarımı

INTERMOB 2020 Mobilya Fuarı

Fuar merkezlerinde her yıl düzenli aralıklarla farklı konseptlerde fuarlar düzenlenir. INTERMOB 2020 Mobilya Fuarı ‘da bunlardan biridir. Halk tarafından ve ilgili firmalar tarafından yoğun ilgiyle karşılaşır. Mobilya fuarları da yıl içinde özellikle beklenen ve yoğun ziyaretçi ağırlayan fuarlardır.

Fuarların kurulduğu alanlar genellikle kapalı olup son derece geniş bir zemin üzerine kurulmuştur. Bu geniş alanda firmaların bir düzen içerisinde yerleşebilmesi için stantlar kurulur. Stantların nasıl dizayn edildiği fuarın görselliği açısından çok önemlidir.

Mobilya Fuarlarının Özellikleri

Mobilya türündeki eşyalara hem yeni ev kuracakların hem de eşyalarını yenilemek isteyen kişilerin ihtiyacı olur. INTERMOB Mobilya Fuarı Otel, restoran, kafe, ofis gibi iş yerleri de mobilya ihtiyacı duyan ve var olan mobilyalarına önem veren yerlerdir. Bu nedenle mobilya fuarlarına her sene yoğun ilgi vardır.

Konsept ne olursa olsun fuar alanlarında firmaların yerleşeceği stantlar kurulur. Bu stantlar konusunda firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir.

Mobilya Fuarları İçin Kaliteli Stantlar

Bu tür fuarlar mobilya fuarı gibi fuarlarda olduğu gibi görselliğin ön planda olduğu yerlerdir. Bu ortamlarda düzenin kurulması adına firmamız stant hizmeti vermektedir. Kaliteden yana olarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Çeşitli konseptlerde tecrübe edinmiş bulunmaktayız ve bu tarz fuarlarda da her türlü stant kurulumu için bu hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.Firmamız tarafından özel olarak üretilen fuar standı sayesinde mobilya fuarlarınız daha güzel ve kaliteli bir görünüme kavuşur. Her tür stant için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetinizdeyiz

Mono Tasarım, fuar standı, iç mimarı konularda projenin her aşamasında müşterinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyimine sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların farklı beklentilerini karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı