Stand Kiralama

stand kirala

Stand Kiralama

Kaliteli ve şık tasarımlı standlar fuar dönemleri üretici firmaların en çok önem verdiği alanlardır. Çünkü bu alanlar ürünlerin tanıtılmasında ve müşteri potansiyelinin oluşmasında büyük bir paya sahiptir. Fuar dönemleri firmaların kendilerini kanıtlamasına ve yıllarca emek verdikleri ve uğraştıkları ürünlerinin tanıtımı için çok önemlidir. Bunun için firmalar başarılı, verimli ve keyifli geçen fuar dönemlerinde organizatör firmalardan destek alırlar. Bu destek genelde ürünlerin tanıtılması noktasında kullanılacak stand alanlarıdır. Firmaların bir kısmı stand satın alırken bir kısmı da hazırda bulunan standları kiralayarak fuarda yerini alırlar. Standlar firmaların tanıtımında bir nevi kartvizit rolü üstlendiği için tasarımları ve modelleri önemli bir durumdur. Çünkü standlar yardımıyla markalar kendini tanıtacak ve ziyaretçilerin dikkatini çekecektir.

Tasarım Kiralık Standlar

Fuarlar, üreticilerin ve tüketicilerin buluştuğu büyük organizasyonlardır. Fuar çalışmaları aylar öncesinde başlar. Firmalar ürünlerini fuarda sergilemek için kiralık standlar satın alırlar. Kiralık standlar hazırda bulunan ürünlerdir. Üretici firmalar kiralık standlar içerisinde ürünlerini ön plana çıkaran standı belirledikten sonra fuar alanında kendileri için ayrılan alanlarda ürünün montajını yaptıktan sonra ürünlerini bu stand alanlarında sergilemeye başlarlar. Stand alanlarında daha fazla dikkat çekmek ve ziyaretçilerin odağında yer almak için sizde firmamızda bulunan stand kiralama ile şık standlardan alarak rakiplerinize fark atabilirsiniz. Ürünlerimiz son derece modern ve kaliteli parçalardır. Hazırlanan vitrinler ve ışıklandırma sistemleri ile standlarınız ve ürünleriniz gelen ziyaretçilerin ilgisini çekecektir.

Kiralık Stand Fiyatları

Standlar fuarların en dikkat çekici parçalarıdır. Fuarlarda birbirinden şık tasarımlı stand alanları yer alır. Standların en önemli görevi üzerlerinde bulundurdukları ürünleri en iyi şekilde temsil etmek ve yansıtmaktır. Standların fiyatlarına bakacak olursak bu durum kendi arasında değişiklik gösterir. Özel tasarım alınan standların fiyatları daha yüksektir. Çünkü bu ürün kişiye özel tasarlanmıştır. Kiralık standların ise fiyatları alınan modele göre değişiklik göstermektedir. Stand kiralama fiyatları satın alınan standlara nazaran daha uygundur. Stand fiyatları kullanılan malzeme, model, aksesuar ve boyutlarına göre değişmektedir. Bu sebeple kiralık standların fiyatlarına baktığımızda ürünlerin tek bir fiyatı yoktur. Fiyatlar modelden modele değişiklik gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı