Aysaf 21. Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı

aysaf-ayakkabi-ve-yan-sanayifuari

Aysaf 21. Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı

10-13 Haziran 2020 tarihlerinde 63.’sü düzenlenecek Uluslararası Aysaf 21. Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı ’na, her yıl binlerce sektör temsilcisi, şirket, firma ve ziyaretçiler katılmaktadır. Bu fuarlarda ayakkabı sektöründe geniş tanıtımlar ve bilgilendirmeler yapılarak, ayakkabı imalatçılarının dünya piyasalarında yer edinmesinin stratejilerini öğrenme fırsatı sunulmaktadır. Binlerce ürün düzenlenen bu fuarlarda sergilenmekte ve tanıtılmaktadır. Fuar, ticareti geliştirmek ve canlandırmak için belirli tarihlerde gerçekleştirilen etkinliklere verilen addır. Fuarlar, hemen her sektörde ürünleri tanıtmak amacıyla ulusal veya uluslararası kapsamda gerçekleştirilebilir. Fuarları, yan sanayi kuruluşları ve kişiler ziyaret etmektedir.

Fuarlar, ürünlerin tanıtılması ve ticaretin gelişmesi açısından oldukça faydalıdır. Fuar faaliyetleri, çeşitlilik göstermektedir. Fuarlarda, şirketlere ve firmalara ürünlerini tanıtmaları için stantlar verilir. Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı ‘nda da fuarın başarısını etkileyen hususlardan en önemlileri, fuar standı ve ürünlerin yer tasarımları, tanıtım etkinliğinin nasıl yapılacağı gibi hususlardır. Fuar esnasında sergilenen düzen planlaması fuarın başarısını etkileyecektir.

Fuarların Faydaları

Fuarlar ülke ekonomisine katkı sağlayan, üreticilerin ürünlerini tanıttığı bir alandır. Fuarlar alışverişin yapıldığı, sosyal ve kültürel alanda ülkelerin gelişmesini sağlayan pazarlardır. Fuarların amacı fuar standı kurularak ürün tanıtım, satış yapmak olduğu için davet edilen kişiler alışveriş yapmak amacıyla gelmektedir. Böylece firmalar ürünlerini tanıtmakta ve kalitesini insanlara kanıtlamaktadır. Fuarlar ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirildiği için ticari ve ekonomik yönden ülkelere katkı sağlamaktadır. Ayrıca firmaların reklam yapmasına olanak sunmaktadır. Aralarında ticari ilişkiler bulunan ülkeler fuar gibi organizasyonlarla iş birliği yapmaktadır. Fuarlarda, alıcı ve satıcı birebir diyalog halindedir. Bu sayede ürün hakkında gerekli bilgiler ilk ağızdan doğru bir şekilde alınır.

Fuar Organizasyonları Nasıl Yapılır?

Fuarlar belirli tarihlerde belirli yerlerde firmaların ürünlerini tanıtımını ve reklamını yapmak için gerçekleştirilen organizasyonlardır. Fuarlar belirli bir isimde tarihi ve yeri önceden belirlenmiştir. Fuarın düzenleneceği alanın büyüklüğünün yeterli kapasitede olması gerekmektedir. Otopark, güvenlik ve ilk yardım hizmetlerinin bulunmalıdır. Aysaf Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı Avrasya’nın en büyük yan sanayi sektör buluşmasıdır. Fuarda dünya pazarına yön veren birçok firma ürünlerini tanıtıma çıkarmaktadır. Sizde dünya ticaretine yön veren bu fuarda ürünlerinizi tanıtmak ve stant kurabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetinizdeyiz

Mono Tasarım, fuar standı, iç mimarı konularda projenin her aşamasında müşterinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyimine sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların farklı beklentilerini karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı