AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı

AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı

Fuar, tanıtım ve organizasyon çalışmalarının yapıldığı aynı zamanda ticari bir amacının olması sebebiyle firmalar için büyük bir öneme sahiptir. AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı ‘nda da pek çok firma fuar hazırlıkları için aylar öncesinden ürünlerinin tanıtımı için kendilerine yer satın alırlar. Aynı şekilde marka ve tanıtımlar için fuar standı alanları da satın alınır. Stantlar ürünlerin sergilendikleri alanlar olması sebebiyle en önemli ayrıntılardan biridir. Bu ayrıntı dikkatli ve özenli bir şekilde seçildiğinde bu durum firma için büyük bir avantaj sayılır. Çünkü gösterişli bir stand alanı fuara gelen ziyaretçilerin de dikkatinden kaçmayacaktır. Bu organizasyonlar ticari amaçlı kuruldukları için firmalar birbirleri ile rekabet halindeler ve iyi olma mücadelesi içindedirler.

Başarılı Ürün Tanıtımı

AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı pek çok firmanın yakından takip ettiği büyük çalışmaların yapıldığı fuar alanıdır. Bu alanlarda ayakkabılar, çantalar, kemerler, cüzdanlar sergilenir. Büyük bir organizasyon olduğu için yurtiçi ve yurtdışı çok fazla ziyaretçi olur. Bu fuarda birbirinden şık ürünler sergilenir. Firmamız fuara katılan tüm katılımcılara ürünlerini sergileyebilecekleri stand alanları hazırlıyor. Profesyonel bir şekilde tasarlanıp hazırlanan bu stantlar ürünlerinizi en iyi şekilde temsil edecektir. Hazırladığımız stantların montajını fuar alanlarına gelerek başarılı bir biçimde kuruyoruz. Ürünleriniz için hazırlanan raflar ve tanıtım alanları ziyaretçilerin ilgilerini çekecek ışıklandırma sistemleri ile hoş bir görüntüye sahip olmuşlardır.

Stand Satın Alma

Firmamız hazırda bulunan pek çok fuar standı alanına sahiptir. Aynı şekilde müşterilerin istekleri doğrultusunda özel hazırlanan ve tasarlanan stantlar da mevcuttur. Stantları kiralık verdiğimiz gibi satılık olarak da satıyoruz. Müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanıp satılan stantlar müşterilerin fuar alanlarında işlerini kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. Stand hazırlama noktasında firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı