30. Artist, İstanbul Sanat Fuarı

30. Artist, İstanbul Sanat Fuarı

Artist, İstanbul Sanat Fuarı sanat dünyasını birleştiren bir etkinliktir. Sanat dünyanın neresinde olursanız olun dünyanın en birleştirici, en olağanüstü alanlarıdır. Gerek normal dönemlerde gerek ise olağanüstü dönemlerden geçerken sanatın insanların ruh sağlığı üzerinde son derece olumlu bir etkisi vardır. İlk çağlarda insanların klasik müzik ile tedavi edildiği, resim yapmanın terapi gibi geldiği bilinen gerçeklerdir.

Nitekim sanat alanında yapılan ve farklı sanat dallarını bir araya getiren fuarlar da yapılıyor. Yapılan bu sanat fuarları hem dünyanın her yerinden farklı alanlarda sanatçıları bir araya getirir iken hem de insanların ilgi duydukları sanat yapıtlarını aynı yerde görmelerine olanak veriliyor. Durum böyle olunca da çok değişik fuarlar var ki işte onlardan biri de kısa adı Artist olan Artist, İstanbul Sanat Fuarı

Artist İstanbul Sanat Fuarına Genel Bakış

Artist sözcüğü Art yani sanat ile İst yani İstanbul sözcüklerin bir araya gelmesinden oluşan. İstanbul Sanat anlamına geliyor. Adından da anlaşılacağı üzere İstanbul kentinde TÜYAP fuar alanında yapılıyor. Ekim ayının son haftası ile Kasım ayının ilk haftasının bitimine dek devam ediyor. Fuar standı açarak üniversitelerin sanat ile ilgili bölümleri, galeriler, sanat inisiyatifleri ve bu alanda ilgili kurum ve kuruluşlar katılıyor. 

Fuarda Stant Açacak Firmalara Özel Stantlar 

Sanat başlatan da ifade edilmeye çalışıldığı gibi son derece özel bir olgudur. Çok özel heykeller, resimler, müzik aletleri, seramik çalışmaları, özel gösteriler oluyor ki bunlar için sıradan, kitsch olabilecek stantların dışında sanat  yapıtına uygun, tematik stantlar hazırlanması gerekiyor. Firmamız Artist, İstanbul Sanat Fuarı ‘nda da uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimi farklı sanat alanlarına yönelik özel, sanatçıların beklentilerine yanıt verecek düzeyde fuar standı hazırlıyor. İlgili stantlar sanat eserinin önüne geçmez iken, çok daha görünür olmasına olanak veren malzemeler kullanılıyor. Kaliteden hiçbir biçimde ödün verilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı