27.Uluslararası Konfeksiyon Makinesi Fuarı

27.Uluslararası Konfeksiyon Makinesi Fuarı

Tekstil Üretim teknikleri ve teknolojilerinin geliştiği son yıllarda Türk firmalarının konfeksiyon makine üretiminde dünya standartlarında ilerlemektedir. Ayrıca bu alanda üretim yapan firmalarından daha sıyrılan özellikleri vardır ki onlarda yenilikçi teknolojileri ve uygun fiyatlarıdır. Aynı makinenin Avrupa versiyonları oldukça pahalıya mal edilirler. Türk üretimi makineler hem çok kaliteli hemde uygun fiyata satışa sunulabilmektedir.

Konfeksiyon Sektörünün Gidişatı

Üretilen konfeksiyon ürünlerinin kaliteli olması ve uygun fiyatlı olmaları nedeni ile Türk halkı büyük ölçüde yerli markalardan giyinmeyi tercih etmektedirler. Bu durum ise firmaların üretim teknolojilerini yakından takip ederek en iyi üretimleri yapmalarını beraberinde getirmiştir. Türk hazır giyim sektörü makinelerinde Türk üretim olması nedeni ile daha hızlı gelişim göstermeye devam etmektedir. İlerleyen zamanlarda Türk hazır giyim sektörünün daha da gelişeceği ön görülmektedir.

Fuarın Olumlu Etkisi

Fuar sayesinde konfeksiyon makineleri üreticileri hedef kitleleri ile tanışma ve iş yapma fırsatı bulmaktadırlar. Bu alanda yatırım yapacak marka sahipleri birebir üretici firmalar ile görüşerek ihtiyaçları olan makinelerin tüm detaylarını öğrenebilmektedir. Yurtdışından gelen katılımcılarda ülkemizde bağlantılar kurarak işlenirinin gelişmesini sağlamaktadırlar. İnternet ortamında sağlanamayacak birebir iletişim bu fuarlar aracılığı ile sağlanabilmektedir. Fuar sayesinde aynı zamanda sektördeki yenilikler takip edilebilmektedir.

Stand Seçiminin Etkisi

Fuar alanlarında ziyaretçi sayısını arttırabilmek için fuar standı en uygun alandan seçilmesi büyük önem taşımaktadır. BU nedenle stant kurulmadan önce profesyonel bir firmadan yardım almanız fuardan alacağınız etkileşiminin artmasına katkı sağlayacaktır. Bu alanda uzman kadromuz ile sizlere fuardan en kısa zaman içinde en çok ziyaretçi gelmesini sağlayacak şekilde planlama yapmaktayız. Bu alanda eğer isterseniz imalatını yaptığınız özel konfeksiyon makinelerinizin teşhir edilmesi ve hatta üretim yapmasını sağlayacak şekilde fuar standı alanını sizin için dizayn edebiliriz. Mono Tasarım, fuar standı, iç mimarı konularda projenin her aşamasında müşterinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyimine sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların farklı beklentilerini karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı