Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı

Ülkemizde 43.’sü düzenlenecek olan İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarıher yıl dünya ülkelerinden gelen yüzlerce katılımcıyı, sektör temsilcilerine, ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır. Birçok sektörden iş adamları, firmalar dünya piyasasına sattıkları ürünler hakkında bilgi vermek için fuar standı kurarak bir arada buluşmaktadır. Sektör temsilciler, katılımcılar ve ziyaretçileri bir arada buluşturan bu fuar, inşaat sektöründe kullanılan ürünlerin tanıtımı, piyasa hakkında bilgilerin konuşulduğu, birbirinden farklı özelliklere sahip inşaat teknolojileri tanıtımının ve bilgilendirme fırsatının sunulduğu alanlardır. Her yıl 500 den fazla katılımcı, yaklaşık 70.000 ziyaretçinin uğradığı, 90’dan fazla sektör temsilcileri olan uzmanların konuştuğu, 30’dan fazla etkinliğin yapıldığı tek fuar olan Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, bu yılda en uzun süredir düzenlenen fuar olarak inşaat sektöründeki temsilcileri ve katılımcıları 24-28 Ağustos 2020 tarihlerinde buluşturmaya devam edecektir.

İnşaat Sektöründe Tek Yapı Fuarı

Fuarın temel amacı hem ülkemizde inşaat sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcileri hem de yabancı katılımcıların bir araya gelerek fuar standı oluşturup, ziyaretçilere, karar vericilere ve kanaat önderlerinden teşkil olunan kitleye ulaşmaktır. Büyüyen inşaat sektöründe, kullanılan ürünler hakkında, iş sahası, sektör hakkında fikirlerin paylaşıldığı, ortak pazar ve daha birçok konunun konuşulduğu bu fuarda her firma kendisine ait stantlarda ürünlerini tanıtma, yapma imkânı bulmaktadır.

Stant, Platform Temini

Her firma, inşaat sektöründe kullanılan ürünlerin tanıtımı için firmamıza başvurmaları halinde, ürünlerinizin tanıtımı için en uygun fiyata yüksek kalitede, tanıtım için ideal düzenlemeler yaparak fuarda katılımcıların ve ziyaretçilerin ilgisini çekecek nitelikte stant, platform hazırlıyoruz. Ürünlerinizin ebatlarına uygun özel fuar standı dizayn ederek, fuara katılan sektör temsilcilerinin, yerli ve yabancı firmalar ve ziyaretçilerin ilgilerini çekecek, görünümde estetikliği sağlayacak nitelikte özel stantlar kuruyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı