Yapı Fuar Standı

Fuarlar, ürünlerin tanıtılmasında, satılmasında ve hedef müşteri kitlesinin oluşmasında büyük bir paya sahiptir. Bu sebeple fuar hazırlıkları uzun zaman öncesinden yapılmaktadır. Üretici firmalar öncelikle açılacak fuarlar içerisinde kendilerine yer kiralarlar. Kiraladıkları alanlarda birbirinden modern tasarımların olduğu teknolojik stand alanları kurulur. Yapı fuar standı bünyesinde birçok ev ve inşaat malzemelerinin yer aldığı fuarlardır. Fuarda mühendisler, mimarlar, mütahitler, inşaat ve yapı malzemesi satan firmalar yerini alırlar. Yapı fuarları en yeni ve teknolojik malzemelerin yer aldığı alanlardır. Fuarda yer alan malzemeler ise, iç yapı dekorasyon, aydınlatma, elektrik ürünleri, kapı, pencere, dış cephe sistemleri, yalıtım, tesisat, ısıtma, kaba yapı ürünleri yer almaktadır.

Şık Tasarım Stand Alanları

Yapı fuarları oldukça dikkat çeken ve yoğun ilgi gören organizasyonlardır. Gelişen rekabet ortamında üretici firmalar ürünlerini ve markalarını tanıtmak amacıyla birbirinden farklı ve şık sunum alanı içeren stand alanları hazırlarlar. Bu sebeple yapı fuar stand tasarım modelleri büyük bir öneme sahiptir. Firmalar ürünlerini ön plana çıkaran stand tercihleri ile gelen ziyaretçilere hizmet sunarlar. Böyle fuar dönemlerinde ahşap ve modüler standlar daha fazla ilgi görmekteler. Bu stantlardan ahşap standlar bir defa kullanılır. Modüler standlar ise kolay takılıp sökülebilme özelliğinden dolayı sık sık kullanılabilir. Fakat firmalar burada daha çok görsel tasarıma önem verdikleri için hangi ürün daha estetik duracak ve ürünleri iyi yansıtacaksa o tercih edilir. Bu şekilde kaliteli ve verimli bir fuar dönemi geçirilmiş olur. 

Sunduğumuz Hizmetler

Firma olarak fuar dönemlerinde yapı fuar standı almak ve kiralamak isteyen tüm müşterilerimize bu konuda yardımcı oluyoruz. İstediğiniz tarz ve modelde size uygun stand alanları hazırlıyoruz. Standları hazırlarken en ince ayrıntıya kadar detaylı çalışmalar yapıyoruz. En büyük amacımız bizden destek alan üretici firmaları stand alanları içerisinde en gözde ve dikkat çekici sunum yapan üreticileri haline getirmek. Bu sebeple stand alanlarında en iyi aydınlatma sistemleri ve koltuk, masa, sandalye gibi malzemeler kullanıyoruz. Yapı malzemelerinin sergilendiği vitrinler gelen ziyaretçilerin ilgisini çekecek tarzda dizilmiştir. Alanın tüm noktalarında göz yormayan ışıklandırma ve renkler kullanılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı