Study Expo Yurtdışı Eğitim Fuarları

Study Expo Yurtdışı Eğitim Fuarları

Eğitim her ailenin ya da her eğitimcinin yakından takip ettiği bir unsurdur. Bunun için ise ülkemizde de çeşitli fuarlar düzenlenmektedir. Study Expo Yurtdışı Eğitim Fuarları ise tam da bu anlayış çerçevesinde son derece önemlidir. Bu fuar için pek çok yaz okulları, dil okulları ve yurtdışı eğitim okulları bu fuarlarda standlar kurarak bu konuyla ilgilenen herkesin ilgisini çekmektedir. Genellikle yılda iki kez düzenlenen bu fuarlar oldukça fazla kişi tarafından ziyaret edilmektedir.  Bu nedenle pek çok dil okulu, yaz okulu ve bu konuda hizmet veren diğer okullar bu fuarda tanıtım amaçlı standlar kurmaktadır. Fuar oldukça fazla ziyaretçi aldığından sizin hizmet verdiğiniz alanın standı daha fazla ilgi görmelidir.

Study Expo Yurtdışı Eğitim Fuar Deneyimi

Bu fuar sayesinde yurtdışından pek çok okul Türkiye’ye gelerek okul tanıtımı yapmaktadır.  Birçok ülkr tarafından ilgi gösterilen bu fuarlarda farklı konseptlerde sunulmaktadır. Bunun için ise sizlere farklılık yaratacak standlar sunmak gereklidir. Bu noktada firmamız sizlere farklı modeller ile karşınıza çıkmaktayız. Bunun için firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz boyutta ve ebatta standlar üretmekteyiz. Sizlere bu konuda piyasadaki tecrübemiz ile kalitemizi sunmaktayız. Study Expo Yurtdışı Eğitim Fuarları oldukça fazla kişi tarafından ilgi gösterilmektedir. Uluslararası bir fuar olması sebebiyle de dünya da ses getirmektedir.

Dünya çapında olan bu fuarda kendi firmanızın tanıtımını ya da hizmet verdiğiniz diğer sektör için uygun fuar standı üreterek farkınızı ortaya koymanıza yardımcı olmaktayız. Bu konuda uzman kadromuz ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan stand için firmamız ile iletişime geçmeniz ve bu konuda istediğiniz tüm detayları bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Hizmetinizdeyiz

Mono Tasarım, fuar standı ve iç mimarı konularda projenin her aşamasında müşterinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyimine sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların farklı beklentilerini karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı