Fuarlarda Kullanılan Fuar Standları

Kongre Standı Nasıl Hazırlanmalı

Fuarlarda Kullanılan Fuar Standları

Fuarlara katıldığınız zaman ürün ve hizmetlerinizi etkili şekilde tanıtma şansına sahip olursunuz. Farklı tip fuar stand modelleri olduğundan dolayı firmanızı en iyi şekilde tanıtacak olanları seçmelisiniz. Fuarlarda kullanılan fuar standları geniş bir seçeneğe sahip olduğundan dolayı hem zevkinize hem de ürün ve hizmetlerinizi daha konforlu şekilde tanıtmanızı sağlayacak olan bir standın olmasına dikkat edilmelidir. Standa başvuracak olan firmalar için hem ahşap hem de modüler standların olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre fuarlarda dilediğiniz stand türlerini kullanarak daha etkili diyebileceğimiz bir tasarım çalışmasının ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Fuarlardaki Stand Çeşitleri

Fuarlardaki stand çeşitleri pek çok farklı seçeneklere sahiptir. Buna göre sizler de birbirinden farklı tasarım çizgilerine sahip olan stand çeşitleriyle harika bir organizasyon çalışmalarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Fuar stand çeşitlerine göz atıldığı zaman şu şekilde sınıflandırılmaktadır. Bunlar:

 • Modüler sistem
 • Maxima sistem
 • Kongre tarzında hazırlanmaktadır.

Buna göre sizler de ahşap ya da metal olarak hazırlanan stantlar arasında istediğinizi seçerek sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede firma reklam faaliyetlerinizi daha da etkin şekilde kullanmaya başlamış olacaksınız.

Ahşap Fuar Standı

Ahşap özelliğe sahip olan fuar standı da son dönemde firmalar tarafından sıkça tercih sebebi olmayı başarıyor. Göze hitap eden şık ve aynı zamanda da etkili bir çalışma olarak ön plana çıkmaktadır. Ahşap fuar standının kaliteli ve şık tasarım çizgilerinde hazırlanmış olması reklamlarınızı daha verimli şekilde yapmanız açısından önemlidir. Genelde firmalar tarafından bu tür özelliğe sahip olan standların da kullanıldığını söyleyebiliriz. Doğallığı ön plana çıkarmış olmasından dolayı haliyle firmalar açısından önemli olmayı başarmıştır.

Firmanıza olumlu etkiler yaratacak olan ahşap fuar standı ile daha etkili bir tanıtım çalışmalarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Etkili ve aynı zamanda da birbirinden güzel yeniliğe sahip olan en güzel stand çalışmalarına başvurarak tanıtım faaliyetlerinizi daha da iyi şekilde yürütmeye başlayabilirsiniz.

Ahşap Fuar Standlarının Avantajları Nelerdir?

Bu tür ahşap standlarının, pratik kullanım sunmasından dolayı günümüzde önemli bir ihtiyaçlar içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Tasarım açısından inceleme yapıldığında modern duruşları ile dikkatleri de üzerine çekmeyi başarmaktadır. Modern ve aynı zamanda da özgün şekilde hazırlanacak olan fuar stand çalışmalarıyla artık firma reklam süreçlerinizi daha da iyi şekilde yapmaya başlayacaksınız. Modern ve aynı zamanda etkin bir tanıtım çalışmalarıyla artık organizasyon çalışmalarıyla firmanızın daha iyi şekilde tanıtılmasını sağlamaya başlayabilirsiniz.

 

 • Firmanın marka amacı göz önünde tutularak kurulan standlardır
 • Doğal ve etkili bir görünüm sunar
 • Diğer stand türlerine oranla ahşap stand modelleri daha da sık şekilde tercih sebebi olmayı başarmaktadır.

 

Alanın metrekare hesabı yapılarak istenilen ideal bir boyutta hazırlanmaktadır

Modüler Standlar

Modüler standlarda, fuarlarda sorunsuz bir şekilde kurulup sökülmesinden dolayı tercih edilmektedir. Parçaları çok kolay şekilde takılıp sökülebildiğinden dolayı haliyle çok fazla zahmetli olmayacağını da belirtebiliriz. Bu nedenle firmaların bir başka tercih etmiş olduğu standlar arasında modüler standlarında yer almış olduğunu söylememiz gerekmektedir. Modüler standlar ile artık daha etkili bir tasarım ortaya koymaya başlarsın. Standlar ile ürünlerden hizmetlere kadar her şeyi daha etkili öne çıkarmış olursunuz.

 

Bizi Instagramdan takip edebilirisiniz: monotasarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.  close-link
  Teklif ister misiniz?
  WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı