Teknik Özellikler,

 • Standımızda ışıklı tekstil kumaşı uygulaması yapılarak bütün dikkatleri üzerine çekmiş ve printek fuarının en renklı ve en başarılı standı olmuştur.
 • Fuar Standımızda 4 adet toplantı odası  ve içerisine 1 adet toplantı masası ve 6 adet gri kumaş sandalye olmakla beraber odalar cam kaplıdır .Camların belli yerlerine folyo baskı çalışması uygulanmıştır.
 • Standımızda mono sistem uygulanmıştır ve üzerine komple kapalı kapalıdır.Standımız komple mono sistemden çift katlı bir stand tasarlanarak uygulanmıştır.Sistemimize ilave demir merdivenlerimizin üzerine masif meşe döşemeler yapılarak hem sağlamlığı arttırılmıştır ve modern şık bir görüntü sağlanmıştır.Standımızın küpeşteleri cam dan olmakla berabar merdiven bölümündeki küpeşteler özel demir bölmeler ile arada ki teller ile standımıza daha estetik bir hale getirmiştir.
 • Standımızda şık led ışıklı boxlar ve 5 adet ışıklı led tekstil kumaşından tabela uygulaması yapılmıştır.
 • Fuar standımızda 2 adet yüksek bar masası 14 adet siyah bar taburesı,dekoratif çiçek 2 adet 70×70 masıf masa ,10 adet gri sandalye ve 1 adet kırmızı banko ve oturma grubu vardır.

NOT:Mono Tasarım olarak  kiralık fuar stand malzemesi ürün hizmeti vermekteyiz.

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.  close-link
  Teklif ister misiniz?
  WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı