15.Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı

15.Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı

Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuar’larında Türk üreticileri tasarımları ile ön plana çıkarlarken aynı zamanda yüksek kalitede ev ve mutfak eşyası üretimi yapan firmalara sahip olduğu için fuarlarda boy göstermeye devam etmektedir. Mutfak kültürünün geniş olduğu ülkemizde haliyle mutfak eşyaları da çok fazla çeşitliliğe sahiptirler.

Fuarların Katkısı

Üreticiler fuarlarda sadece bulundukları alanla sınırlı kalmayıp tüm ülke geneline tanıtım yapma şansı bulurlar. Fuarlar onlarca yıldır düzenlenmeye devam eden etkinlikleridir. Bu etkinlikler sayesinde sektörlerle alakalı olan insanlar bir araya gelirler. Bu insanlar ürettikleri, hammadde satıcıları ya da ürünün nihai kullanıcıları olabilmektedirler. Konu ile ilgili her türlü insanı bir araya getirebildikleri için fuarlar fuar standı kurulup tanıtım yapılması adına en etkili etkinliklerdir.

Fuarlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fuarlarda tanıtım yapanların dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Bu durumlardan ilki fuar standı yerinin iyi seçilmesidir. Doğru bir seçim yapılırsa standın ziyaretçi sayısı artacağı için ürünler ol kadar fazla insan tarafından tanınabilirler. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konuda stat tasarımı olarak göze çarpmaktadır. 15.Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı’nda da kısıtlı bir zaman diliminde tasarı yapacağınız için en doğru şekilde müşterilere ulaşabilmenin anahtarı olarak stant tasarımları ön plana çıkar.

Stant Tasarımı

Marka değerinizin insanlar tarafından daha iyi bilinir hale gelmesi açısından büyük önem taşıyan tasarımınızın en iyi şekilde planlanması gerekir. En uygun seçenekler ve en dikkat çekici stant tasarım ve uygulama hizmeti için bizlerden destek alabilirsiniz. Böylece fuarın en dikkat çekici alanı olmayı başararak ürünlerinizi mümkün olduğunca fazla insana tanıtış olacaksınız. Müşteriler tarafından daha fazla geri dönüş alınacağı için tanınmak adına en güzel yatırımı yapmış olacaksınız. Uzun senelerdir hizmet veren firmamız her türlü konuda size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.

Hizmetinizdeyiz

Mono Tasarım, fuar standı, iç mimarı konularda projenin her aşamasında müşterinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyimine sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların farklı beklentilerini karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Formu

Detaylı teklif için sizi arayabiliriz.    close-link
    Teklif ister misiniz?
    WhatsApp Kurumsal Whatsapp Hattı